NOWOŚCIO NASO RASIENASZE PSYSZCZENIĘTAGALERIAWYSTAWYLINKIKONTAKT


 

 

 

Wystawa krajowa Gliwice (O/Zabrze) 13 października

sędzia: Karolina Wójcik-Wonorska (PL)

KLASA MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, NJwR, BOB, Zwycięzca Młodzieży, BOG-3

Wystawa krajowa Gliwice (O/Zabrze) 12 października

sędzia: Iwona Magdziarska (PL)

KLASA MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, NJwR, BOB, Zwycięzca Młodzieży

Wystawa międzynarodowa Wrocław 29 września

sędzia: Andi Hudono (ID)

KLASA MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 3 lokata

KLASA OTWARTA

AGAFIA Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata

KLASA CHAMPIONÓW

Argus Electra Legenda - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, CACIB, NDS, BOS, CQ, ZWYCIĘZCA POLSKI WROCŁAW 2019

 

Wystawa krajowa Świerklaniec (O/Chorzów) 7 września

sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

KLASA MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca młodzieży, NJwR, BOS, JBIS-IV. BACART ZDOBYŁ TYTUŁ MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI.

KLASA CHAMPIONÓW

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, NDS ,BOB

Konkurencje Hodowlane

BACART Świat Legendy i ARDENA Świat Legendy - Najpiękniejsza Para Hodowlana, 2 lokata

Wystawa klubowa z prawem przyznania tytułu "Zwycięzca Klubu" KHPRCT Praga Czechy 31 sierpnia

sędzia: Sergiej Vanza(CZ)

KLASA MŁODZIEŻY

BRADOS Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR. BRADOS ZDOBYŁ TYTUŁ MŁODZIEŻOWY CHAMPION CZECH.

 

 

 

 

Wystawa międzynarodowa Rybnik 31 sierpnia

sędzia: Tomasz Sitkiewicz (PL)

KLASA MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata

KLASA CHAMPIONÓW

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, CACIB, NDS, BOS

Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 2 lokata, res CACIB

Wystawa Międzynarodowa Kościelisko-Kiry (O/Zakopane) 3 Sierpnia

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

KLASA MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Młodzieży, NJwR

KLASA OTWARTA

AGAFIA Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata

KLASA CHAMPIONÓW

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata

Narodowa Wystawa Psów Rasowych Mlada Bolesław Czechy 14 lipca

sędzia: Horak Karel (CZ)

KLASA MŁODZIEŻY

BRADOS Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CAJC, NJwR, BOB

 

 

 

Wystawa międzynarodowa Wisła (O/Bielsko-Biała) 6 lipca

sędzia: Janusz Opara (PL)

KLASA MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata

KLASA CHAMPIONÓW

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała

Wystawa Międzynarodowa Bytom 9 czerwca

sędzia: Robert Schill (RO)

KLASA MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata

KLASA OTWARTA

AGAFIA Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata

KLASA CHAMPIONÓW

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata, res CACIB

Najlepsza Grupa Hodowlana - lokata 3

 

AGAFIA Świat Legendy

 

Wystawa regionalna rangi CAC Hradec Kralove Czechy 11 maja
sędzia: Karban Antonín (CZ)
KLASA MŁODZIEŻY
BRADOS Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CAJC, NJwR

Wystawa międzynarodowa Opole 28 kwietnia

sędzia: Svend Lovenkjaer (DK)
KLASA
MŁODZIEŻY

BACART Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Młodzieży, NJwR

KLASA OTWARTA

AGAFIA Świat Legendy - ocena bardzo dobra, 1 lokata
KLASA CHAMPIONÓW

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 3 lokata

Wystawa międzynarodowa Czeskie Budziejowice 14 kwietnia
sędzia: Simek Frantisek (CZ)
KLASA SZCZENIĄT
BRADOS Świat Legendy - wybitnie obiecujący, 1 lokata

 

Wystawa międzynarodowa Katowice 10 lutego

sędzia: Tino Pehar (Chorwacja)

KLASA SZCZENIĄT

BACART Świat Legendy - wybitnie obiecujący, 1 lokata, NSZCZwR

KLASA POŚREDNIA

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, CACIB, NDS, BOB

KLASA OTWARTA

ARMADA Świat Legendy - ocena doskonała, 2 lokata

 

 

 

Wystawa krajowa Sosnowiec (O/Będzin) 27 stycznia

sędzia: Robert Mroczko (PL)

KLASA SZCZENIĄT

BACART Świat Legendy - wybitnie obiecujący, 1 lokata, NSZCZwR

KLASA OTWARTA

ARMADA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, NDS

 

 

Puchar dla ARDENY Świat Legendy

Wystawa krajowa Sosnowiec (O/Będzin) 26 stycznia

sędzia: Gabriel Stibel (MKD)

KLASA SZCZENIĄT

BACART Świat Legendy - wybitnie obiecujący, 1 lokata, NSZCZwR

KLASA OTWARTA

ARMADA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, NDS

Wystawa międzynarodowa Lublin 15 grudnia

sędzia: Anna Bogucka (PL)

KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT

BACART Świat Legendy - wybitnie obiecujący, 1 lokata, NMSZCZwR

KLASA OTWARTA

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 3 lokata

Wystawa krajowa Zabrze 23 września

sędzia: Piotr Król (PL)
KLASA POŚREDNIA

AGAFIA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, NDS

 

 

 

Wystawa krajowa terierów i CTR-a Świerklaniec (O/Chorzów) 2 września

sędzia: Elina Haapaniemi (Finlandia)

KLASA POŚREDNIA

AGAFIA Świat Legendy FCI - ocena dobra

KLASA OTWARTA

ARDENA Świat Legendy FCI - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

Wystawa krajowa Świerklaniec (O/Chorzów) 1 września

sędzia: Antoaneta Penkova (Bułgaria)

KLASA POŚREDNIA

AGAFIA Świat Legendy FCI - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

KLASA OTWARTA

ARDENA Świat Legendy FCI - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, NDS, BOB, Najpiękniejszy Pies Oddziału II lokata

 

 

 

 

Wystawa krajowa Będzin 7 lipca
sędzia: Jolanta Jabłońska (PL)

KLASA OTWARTA

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, NDS, BOS

Wystawa krajowa Bytom 10 czerwca
sędzia: Darko Drobnjak (RS)

KLASA POŚREDNIA

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, NDS

Wystawa międzynarodowa Lucenec Słowacja 13 maja

sędzia: Markov Vasilij (RUS)

KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, BOS

Tą wystawą LEGENDA zdobyła tytuł SLOVAK KENNEL CLUB CHAMPION (SKJ)

 

Wystawa międzynarodowa Lucenec Słowacja 12 maja

sędzia: Kalis Adrian (SK)

KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, BOS

Wystawa krajowa Zakrzów (O/Racibórz) 22 kwietnia

sędzia: Tomasz Sitkiewicz (PL)

KLASA MŁODZIEŻY

ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Młodzieży, NJwR

Tą wystawą ARDENA ukończyła MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONA POLSKI

 

Wystawa krajowa Zakrzów (O/Racibórz) 21 kwietnia

sędzia: Karel Horak (CZ)

KLASA MŁODZIEŻY
ARDENA Świat Legendy - ocena bardzo dobra, 1 lokata

Wystawa międzynarodowa Nitra Słowacja 8 kwietnia

sędzia: Drudi Enrico (SM)
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA -  ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, BOS

 

Wystawa międzynarodowa Nitra Słowacja 7 kwietnia

sędzia: Erdos Laszlo (HU)
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA -  ocena doskonała, 1 lokata, CAC, res. CACIB

Wystawa międzynarodowa Drzonków (O/Zielona Góra) 3 marca
sędzia: Pero Bozhinovski (MK)

KLASA MŁODZIEŻY
ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Młodzieży
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 2 lokata

Wystawa międzynarodowa Katowice 11 lutego
sędzia: Kari Jarvinen (Finlandia)

KLASA MŁODZIEŻY
ARDENA Świat Legendy - ocena bardzo dobra, 3 lokata
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, CACIB, NDS, BOS, CQ

 

Wystawa krajowa Sosnowiec (O/Będzin) 28 stycznia
sędzia: Monika Kuriata-Okarmus (PL)
KLASA MŁODZIEŻY
ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Młodzieży, NJwR

Wystawa międzynarodowa Nitra Słowacja 9 grudnia
sędzia: Anna Rogowska (Polska)
KLASA MŁODZIEŻY
ARDENA Świat Legendy - ocena doskonała, 1 lokata
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 2 lokata, res. CAC

 

Wystawa międzynarodowa Nitra Słowacja 9 grudnia
sędzia: Ozan Belkins (Turcja)
KLASA MŁODZIEŻY
ARDENA Świat Legendy - ocena bardzo dobra, 1 lokata
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, BOS

 

Wystawa międzynarodowa Kielce 26 listopada
sędzia: Iwona Giczela (PL)
KLASA SZCZENIĄT
ARDENA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 3 lokata
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

 

 

Wystawa międzynarodowa Kielce 25 listopada
sędzia: Ilona Onstenk-Schenk (NL)
KLASA SZCZENIĄT
AGAFIA Świat Legendy - mało obiecująca, 2 lokata
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, CACIB, NDS, BOS

Wystawa międzynarodowa Kielce 24 listopada
sędzia: Susan Kealy (IE)
KLASA SZCZENIĄT
ARDENA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 1 lokata, NSZCZwR
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

Wystawa Światowa Lipsk Niemcy 12 listopada
sędzia: Cristian Stefanescu (Rumunia)

KLASA SZCZENIĄT
ARDENA Świat Legendy (Fci) - obiecująca
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała

 

Wystawa krajowa Świętochłowice (O/Chorzów) 2 września
sędzia: Tomasz Sitkiewcz (PL)
KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT
AGAFIA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 1 lokata, NMSZCZwR
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, NDS, BOB, BOG-I, Najpiękniejszy Pies Oddziału III lokata

 

 

 

 


Wystawa międzynarodowa psów Bratysława Słowacja 20 sierpnia
sędzia: Ligita Zake (LV)
KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT
ARDENA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 1 lokata
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, BOS

Argus Electra LEGENDA ZOSTAŁA CHAMPIONEM SŁOWACJI

 

Wystawa międzynarodowa psów Bratysława Słowacja 19 sierpnia
sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT
ARDENA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 1 lokata
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, BOS

 

 

Wystawa międzynarodowa Oradea Rumunia 6 sierpnia
sędzia: Victoria Pogodina (UA)
KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT
ARDENA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 1 lokata, NMSZCZwR, BIS szczeniąt lok.2.
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CACL, CACIB, BOS

Argus Electra LEGENDA ZOSTAŁA CHAMPIONEM RUMUNII

 


Wystawa poranna rangi CAC Oradea Rumunia 5 sierpnia
sędzia: Sandor Szabo (HU)
KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT
ARDENA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 1 lokata, NMSZCZwR
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CACL, BOS

 

 

Wystawa popołudniowa rangi CAC Oradea Rumunia 5 sierpnia
sędzia: Peter Firic (SRB)
KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT
ARDENA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 1 lokata, NMSZCZwR
KLASA CHAMPIONÓW
Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 1 lokata, CACL, BOS

 

Wystawa międzynarodowa Konopiska (O/Częstochowa) 23 lipca

sędzia: Piotr Król (Polska)

KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT

ARDENA Świat Legendy - wybitnie obiecująca, 1 lokata

KLASA CHAMPIONÓW

Argus Electra LEGENDA - ocena doskonała, 3 lokata

XII Hanacka Narodni Vystava Psu – Brno Czechy 8 stycznia
sędzia: Vondrouś Otakar (CZ)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa championów, ocena doskonała, lok. 1, CAC, BOB, BOG-V
Tą wystawą Legenda zdobyła CHAMPIONA CZECH

 

 

 


XI Hanacka Narodni Vystava Psu – Brno Czechy 10.01.2016r
sędzia: Staviarska Viera (SK)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa pośrednia, ocena doskonała, lok. 1, CAC, Narodni Vitez, BOS.

 

 

 

 


DUO CACIB – Nitra Słowacja 16.01.2016r
sędzia: Leoś Jancik (CZ)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa pośrednia, ocena doskonała, lok. 1, CAC.


DUO CACIB - Nitra Słowacja 17.01.2016r
sędzia: Linda Volarikova (SK)

Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa pośrednia, ocena doskonała, lok. 1, CAC, CACIB, BOS.

 


DUO CACIB – Brno Czechy 06.02.2016r
sędzia: Eisner Uschi (A)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa pośrednia, ocena doskonała, lok. 1, CAC.

DUO CACIB – Brno Czechy 07.02.2016r
sędzia: Piskay Vladimir (SK)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CAC.

Victory Show Nitra Słowacja 01.04.2016r
sędzia: Havelka Tibor (SK)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa junior champion, ocena doskonała, lok. 1, CAC

DUO CACIB – Nitra Słowacja 02.04.2016r
sędzia: Piskay Vladimir (SK)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CAC, res.CACIB


DUO CACIB – Nitra Słowacja 03.04.2016r
sędzia: Skalin Bo (SZ)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok1 , CAC.

Narodni Vystava Psu – Ostrava Czechy 10.04.2016r
sędzia: Zatyko Mayerova Eva (CZ)
Argus Electra (FCI ) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CAC.

 


Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gr. I-V FCI Zakrzów 17.04.2016r
sędzia: Monika Kuriata Okarmus (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CWC, NDS, BOS.
Tą wystawą nasza Legenda zdobyła CHAMPIONA POLSKI

XXXIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Rybnik 01.05.2016r
sędzia: Joanna Szczepańska – Korpetta (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CWC.

XXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Racibórz 11.06.2016r

sędzia: Bogusław Chmiel (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CWC, NDS, BOB.


 

 


Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gr. I, II, III, VIII, IX - Racibórz 12.06.2016r
sędzia: Zakrzewska Małgorzata (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CWC, NDS, BOS.


Międzynarodowa Wystawa Psów – INTERCANIS – Brno Czechy 18-19.06.2016r
sędzia: Vaclavik Miroslav (CZ)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CAC, res. CACIB.



Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych- Częstochowa Konopiska 23-24.07.2016r
sędzia: Maciej Lipiec (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa championów, ocena doskonała, lok. 1, CWC, NDS, CACIB BOS.

 

 


XXIX Nowosądecka Wystawa Psów Rasowych – Nowy Sącz 21.08.2016r
sędzia: Anna Rogowska (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa championów, ocena doskonała, lok. 1, CWC, NDS, BOS, BOB. BOG-I

 

 

 

 

 


Hungary CACIB Show – Komarom (HU) 07.10.2016r
sędzia: Hargitai Gabor (HU)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CAC, CACIB, BOS


Hungary CACIB Show – Komarom (HU) 08.10.2016r
sędzia: Olah Gabor (HU)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa otwarta, ocena doskonała, lok. 1, CAC, res. CACIB = CACIB


Hungary CACIB Show – Komarom (HU) 09.10.2016r
sędzia: Erdos Laszlo (HU)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa championów, ocena doskonała, lok. 1, CAC, CACIB, BOS.
Tą wystawą Legenda zdobyła CHAMPIONA WĘGIER

 


X Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Kielce 12.11.2016r
sędzia: Lyudmila Tchistiakova (RU)
Argus Electra (FCI) LEGENDA klasa championów, ocena doskonała, lok. 1, CWC, CACIB, NDS, BOB.
Tą wystawą Legenda zdobyła INTERCHAMPIONA.


X Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Kielce 13.11.2016r
sędzia: Anna Rogowska (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa championów, ocena doskonała, lok. 1, CWC, NDS, CACIB, BOS.

 

 

 

 

 Pierwsza nasza wystawa:
XX Jubileuszowa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB SHOW Katowice, 20-21-22.03.2015r.
sędzia: Asnagni Ferdinando (IT)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa młodzieży, ocena doskonała.



XXXV Zabrzańska Krajowa Wystawa Psów Rasowych 12.04.2015r
sędzia: Jan Gajewski (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa młodzieży, ocena doskonała, lok. 2

 


XXI Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Racibórz 07.06.2015r
sędzia: Waldemar Mrowiec (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa młodzieży, ocena doskonała, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży.

 Częstochowa- Konopiska 25-26.07.2015r Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
sędzia: Jan Gajewski (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa młodzieży, ocena doskonała, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży.
Tą wystawą Legenda zdobyła tytuł MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONA POLSKI

 


X Wakacyjna Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Będzin 09.08.2015r
sędzia: Lemmer Torsten (BG)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa młodzieży, ocena doskonała, lok. 1, Zwycięzca Młodzieży, NJwR.

XXXII Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Rybnik 04.10.2015r
sędzia: Maciej Lipiec (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa pośrednia, ocena doskonała, lok. 1, CWC



XXXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych – Zabrze 11.10.2015r
sędzia: Iwona Giczela (PL)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa pośrednia, ocena doskonała, lok. 1, CWC, NDSwR, BOB, BOG-II

 

 

 

 


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Poznań 07.11.2015r
sędzia: Iwona Giczela (PL)

Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa pośrednia, ocena doskonała, lok. 1, CWC, CACIB, NDS, BOS


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych – Poznań 08.11.2015r
sędzia: Jaroslav Matyjas (SK)
Argus Electra (FCI) LEGENDA, klasa pośrednia, ocena doskonała, lok. 1, CWC.



NOWOŚCIO NASO RASIENASZE PSYSZCZENIĘTAGALERIAWYSTAWYLINKIKONTAKT