NOWOŚCIO NASO RASIENASZE PSYSZCZENIĘTAGALERIAWYSTAWYLINKIKONTAKT


 

 

Na wstępie chciałabym wam napisać jak zaczęła się moja przygoda z Czarnym Terierem Rosyjskim.


Psy zawsze odgrywały ważną rolę w moim życiu na przestrzeni lat mieliśmy ich kilka, a wszystkie były nie tylko niezrównanymi kompanami do towarzystwa, ale też ważnymi członkami całej naszej rodziny. W roku 2014 przybyła do naszego domu suka LEGENDA z hodowli Argus Electra od Pani Agaty Piotrowskiej we współpracy z Bogusławem Rataj.

 

 

Od pierwszego dnia pokochaliśmy ją oboje z mężem. Dla mnie był to również początek mojej wielkiej fascynacji tą rasą, fascynacji, która nie opuściła mnie do dzisiaj.

 

 

Legenda rozwijała się i piękniała w naszych oczach. Od samego początku oczarowała nas swoim charakterem, w nasze życie wprowadziła harmonię emanując spokojem co miało i ma wpływ na resztę naszych psów – dwa grzywacze chińskie: Fifi i Shillę oraz psa Tanosa rasy Pitbull.
Decyzja o wyborze tej rasy okazała się słuszna.

 

 

Dzięki Legendzie w roku 2015 zaczęłam stawiać pierwsze kroki na drodze do fascynującego świata psich wystaw. Karierę wystawową naszej Legendy zaczęłam traktować jako przygodę i moją pasję. Spełniły się moje marzenia. Swoją karierę wystawową LEGENDA potwierdziła wieloma osiągnięciami, takimi jak: Mł.Ch.Pl, Ch.Pl, Ch.Cz, Ch.Hu. oraz Interchampion.

 

 

Świat psich wystaw to coś więcej niż tylko satysfakcja z osiągnięć wystawowych i hodowlanych. Biorąc udział w wystawach poznajemy nowych ludzi, zawiązujemy nowe przyjaźnie i – co chyba najważniejsze – spotykamy tych, którzy myślą i czują tak samo jak my.

 

 

Mam nadzieję, iż w przyszłości okaże się, dobrą suka hodowlaną, która da początek naszej hodowli „Świat Legendy”.
 


 

 


NOWOŚCIO NASO RASIENASZE PSYSZCZENIĘTAGALERIAWYSTAWYLINKIKONTAKT